Kick off 2017

WBI na hrad!

Presne v tomto duchu sa niesol tohtoročný Kick off zamestnancov WBI, ktorý sa konal 6. októbra 2017. Po náročnom roku nasal čas na chvíľu aktívneho oddychu a prevetrania unavených hláv.

Naša cesta sa začala na pontóne pri Starom moste, kde sme sa úspešne nalodili na vyhliadkovú loď Žilina. Po krásnom, už nie úplne modrom Dunaji, sme sa dopravili až na hrad Devín. Mali sme možnosť vidieť kormorány v akcii pri love, horný hrad či nádhernú prírodu. Dozvedeli sme sa množstvo zaujímavých informácií nielen o samotnom hrade, ale aj o histórii Devína ako takého.

kick off

 

Po návrate do centra sme sa prešli na Bratislavský hrad a mali sme možnosť obdivovať túto starobylú dominantu v plnej kráse. Oddýchli sme si v barokových záhradách a vydali sa na cestu k Dómu svätého Martina.

 

 

kick off

 

Keďže nikto učený z neba nespadol, na prehliadku centra sme si požičali pani sprievodkyňu, ktorá nám veľmi zaujímavo porozprávala o legendách a záhadách starej Bratislavy. Ak stále netušíte, kde sa nachádza slávny Posmieváčik, neváhajte a prejdite sa po Panskej ulici. Hľadajte ho na fasáde pamiatkového objektu – domu č. 29.

Celodenný výlet sme zakončili vynikajúcou večerou, pri ktorej sme si predstavili nové posily v našom tíme, zablahoželali sme oslávencom a bruchá sme si naplnili až do prasknutia. Kick off sme všetci úspešne prežili a plní energie a elánu sa môžeme naplno venovať našim zákazníkom.

 

Tím WBI

Recent Posts