3 skvelé novinky pre používateľov Office 365

 v Blog, Slovenčina, Video

Služby a aplikácie Office 365 sa neustále rozširujú a zdokonaľujú. Tieto tri novinky určite potešia každého používateľa.

Simultánna spolupráca v Exceli

Tvoríte dokument a potrebujete pri tom spolupracovať s ďalšími kolegami? Vďaka cloudu si už nemusíte dokumenty preposielať a čakať, kým niekto dokončí prácu na dokumente, aby ste ho mohli opäť upravovať. Na jednom wordovom dokumente môžete pracovať naraz viacerí, vidíte pritom, kto a čo upravuje. Rovnako to bude o chvíľu fungovať aj v Exceli. Microsoft už široko testuje nové funkcie simultánnej spolupráce v tomto tabuľkovom editore.

Whats-new-for-office-365-March-1

 

Automatické ukladanie zmien

Wordové, excelové a powerpointové súbory, ktoré máte uložené v SharePoint Online, OneDrive alebo v OneDrive for Business budú automaticky ukladať vaše zmeny aj v prípade, že pracujete v desktopovej verzii Microsoft Office. Konečne tak nebudeme musieť non-stop myslieť na skratku CTRL-S a odzvonilo obavám o stratu obsahu.

 

 

Tímová práca v Office 365

Súčasťou Office 365 je aplikácia Teams, ktorú Microsoft sprístupnil už na 181 trhoch a v 19 jazykoch. Ide o veľmi praktický pracovný priestor, ktorý centralizuje všetko, čo váš tím potrebuje pre pohodlnú a efektívnu prácu. Na jednom mieste nájdete obsah, nástroje, ľudí a konverzácie. S kolegami môžete chatovať, plánovať tímové stretnutia, spolupracovať na projektoch, sledovať iné tímy… A keďže je Microsoft Teams prepojený s ďalšími aplikáciami Office 365 (napr. SharePoint, OneNote, Planner), výrazne šetrí váš čas.

Páčil sa vám príspevok? Chcete byť o podobných blogoch a materiáloch pravidelne informovaní? Registrujte sa do našej WBI Academy

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

dynamics 365seminár