Aplikácia To Do prešla modernizáciou

 v Blog, Video

Aplikácia Microsoft To Do prešla praktickou rekonštrukciou. Teraz nielenže vyzerá lepšie, ale je aj inteligentnejšia pri plánovaní vašich úloh. Microsoft sa výrazne inšpiroval aplikáciou Wunderlist, ktorú nedávno začlenil do svojej rodiny.

Čo to prinieslo:

  • Svieži dizajn, tmavý mód prezerania (dark-mode), prispôsobiteľné farebné škály a pozadia, ktoré môžete nastaviť rôzne pre každý svoj zoznam.
  • Lepšiu integráciu s ostatnými aplikáciami Microsoftu. Snahou Microsoftu je to, aby sa aplikácia To Do dokázala stať centrálnym miestom, ktoré inteligentne združuje všetky vaše úlohy do prehľadných zoznamov, a to bez ohľadu na to, v ktorej aplikácii ste si úlohu vytvorili alebo odkiaľ vám bola pridaná.

Integrácie

Aplikácia Microsoft To Do veľmi prakticky spolupracuje napríklad s Outlookom – automaticky s nim synchronizuje vaše úlohy a zároveň vám aj prenáša e-maily, ktoré označíte príznakom dôležitosti (červená vlajka).

Ak vám niekto zadá pracovnú úlohu napríklad v aplikácii Microsoft Planner, v aplikácii To Do si ju tiež nájdete a viete s ňou pracovať.

Microsoft prepojil s aplikáciou už aj Microsoft Launcher a napríklad aj Cortanu, virtuálnu asistentku umelej inteligencie. (Zatiaľ funguje len v angličtine a len v priestore USA, Veľkej Británie a Austrálie.) Integrácie pokračujú ďalej, čo neustále zvyšuje praktickosť To Do.

Top funkcia

To Do je jednoduchá aplikácia, ktorá vám umožňuje vytvárať, riadiť a sledovať svoje zoznamy úloh. Tou najzaujímavejšou funkciou je zrejme zoznam úloh My Day. Ide o zoznam s úlohami, ktoré plánujete urobiť dnes. Každé ráno začínate „s čistým štítom“ a svoje úlohy naplánujete na pár dotykov/kliknutí, pretože aplikácia vám ich inteligentne navrhuje z ostatných zoznamov a podľa toho, čo ste nestihli spraviť včera.

Kde funguje?

Už takmer všade. K svojim zoznamom sa dostanete prostredníctvom webu, ako aj aplikácií, ktoré pracujú v Mac, iOS, Androide a Windowse.

Ukážka Microsoft To Do

 

Súvisiace články:

E-maily s vlajkou už aj v To Do

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

runningbetter together