ClickDimensions – Email marketing a automatizácia marketingu pre CRM

 v Slovenčina, Tlačová správa, Video

WBI, s.r.o., partnerom ClickDimensions

ClickDimensions je certifikované riešenie, ktoré dopĺňa štandardné funkcionality Microsoft Dynamics CRM najmä v oblasti marketingu.Rozšírenie o email marketing, sledovanie návštevnosti webu (web tracking) , napojenia na sociálne siete (social discovery),  tvorbu formulárov a dotazníkov a mnohé iné funkcionality, poskytuje marketérom komplexný  marketingový nástroj na tvorbu cielených online kampaní.

WBI, s.r.o. sa tento mesiac stalo partnerom spoločnosti ClickDimensions a toto riešenie prinášame ako prvý aj na slovenský trh. Riešenie je poskytované zákazníkom na princípe softvér ako služba, čo znamená že zákazník platí konštantný mesačný poplatok podľa zvoleného balíka služieb, nezávisle od počtu používateľov. Riešenie je prevádzkované na platforme Microsoft Azure a je plne integrované do Microsoft Dynamics CRM.

Vďaka ClickDimensions už nemusíte využívať a platiť za služby externých dodávateľov na tvorbu a rozosielanie hromadných emailových kampaní alebo dotazníkov, analýzu návštevnosti webu  a prácne zaznamenávať odozvy na kampaň do Vášho Microsoft Dynamics CRM. Toto všetko dokáže jediné riešenie ClickDimensions , ktoré navyše automaticky zaznamená všetky údaje priamo do Microsoft Dynamics CRM. Predajcovia tak majú okamžitý prehľad o online aktivitách leadov a kontaktov a dokážu rýchlo identifikovať potenciálnych zákazníkov a osloviť ich s ponukou na mieru podľa odsledovaného záujmu.

Pozrite si krátke prezentačné video

Odporúčané články

Leave a Comment

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER