CLOUD
MOBILITA

V DYNAMICKOM A RÝCHLO SA ROZVÍJAJÚCOM OBCHODNOM PROSTREDÍ JE PRE UDRŽANIE PRODUKTIVITY NEVYHNUTNÉ ZABEZPEČIŤ ZAMESTNANCOM NEUSTÁLY PRÍSTUP K INFORMÁCIÁM, AJ ZA POCHODU.

UMOŽNÍME VÁM RIEŠIŤ PRACOVNÚ AGENDU RÝCHLEJŠIE A EFEKTÍVNEJŠIE.

 
ANAV
CRM ONLINE
D-Exchange online
E-SHAREPOINT
F-Skype
I-Office 365
JAZURE
K-Yammer
 

MICROSOFT DYNAMICS 365

Microsoft Dynamics 365 je moderné cloudové riešenie, ktoré efektívne a prakticky prepája všetky funkcionality komplexného informačného systému (ERP) so systémom pre riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM). Okrem toho perfektne spolupracuje s aplikáciami Office 365 (Excel, Skype, Outlook…) a obohacuje firmy o nástroje digitálnej inteligencie (Power BI, Azure Machine Learning a podobne). Microsoft Dynamics 365 je škálovateľné riešenie, čo znamená, že môžete začať využívať len niektoré jeho funkcie a postupne k nim pridávať ďalšie.

MICROSOFT OFFICE 365

Office 365 sa označuje kancelária dostupná 365 dní v roku. V angličtine sa v názve služby jedná o marketingové využitie známeho pojmu Office, v slovenčine však môže trochu zmiasť. Office 365 nie je Word, Excel, Outlook a PowerPoint, ale súhrnné označenie všetkých základných IT služieb, ako napríklad elektronická pošta, úložisko dokumentov, videokonferencie, intranet a podobne. Licencia Office 365 sa neposkytuje pre zariadenia, ale pre používateľov. K službe sa prihlasuje každý firemný zamestnanec svojim účtom

MICROSOFT EXCHANGE ONLINE

E-mail, kalendár a kontakty na špičkovej úrovni do vášho počítača, telefónu alebo webového prehliadača. Služba Exchange Online  zvýši produktivitu, ochráni organizáciu a zároveň zachová všetko pod kontrolou. Poskytuje e-mail na globálne redundantných serveroch spoločnosti Microsoft, ktorý je chránený filtrami proti malvéru a nevyžiadanej pošte, ako aj s nepretržitou telefonickou podporou na IT úrovni.

wbi

MICROSOFT DYNAMICS CRM ONLINE

CRM Online (Custemer Relationship Management – Riadenie vzťahov so zákazníkmi),  predstavuje výkonné, ľahko použiteľné CRM riešenie poskytované cez internet, vďaka čomu spoločnosti môžu tento nástroj začať používať rýchlo a nákladovo veľmi výhodne. Navyše, dokáže vyhovieť špecifickým potrebám každého podniku.

Spôsob, akým ľudia nakupujú a vyhľadávajú služby, sa v tomto sociálnom, mobilnom a neustále prepojenom svete zásadne mení. Riešenie spoločnosti Microsoft zamerané na predaj a služby (Microsoft Dynamics CRM Online), ktoré si možno jednoducho osvojiť a bez námahy používať, prináša správne informácie v pravý čas bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú používatelia. Takto sa o svojich zákazníkoch môžu dozvedieť viac a upútať ich pozornosť zmysluplným spôsobom, vďaka čomu budú prehlbovať vzájomné vzťahy a rozširovať firmu.

SKYPE FOR BUSINESS

Skype for Business  je služba, ktorá sprostredkováva audio a video konferencie a umožňuje tak komunikáciu v reálnom čase prostredníctvom siete internet. S kolegami a klientmi môžete začať komunikáciu okamžite pomocou rýchlych správ (chatu), audio a video volaní vrátane možnosti zdieľania prezentácií alebo aplikácií a odovzdávania riadenia konferencie.

wbi

MICROSOFT SHARE POINT ONLINE

SharePoint Online poskytuje výkonné funkcie SharePointu bez ďalších nákladov za vlastnú správu infraštruktúry. Flexibilné možnosti správy sú zárukou toho, že si zachováte potrebnú kontrolu na dodržanie súladu v rámci organizácie. SharePoint v cloude si môžete zakúpiť v rámci samostatnej ponuky alebo ako súčasť balíka služieb Office 365, kde získate prístup aj k službe Exchange, k Lyncu a ku klientom a webovým aplikáciám balíka Office.

Pomocou mobilných sharepointových aplikácií získate jednoduchý prístup k informačnému kanálu s aktualizáciami SharePointu, s ktorým môžete zároveň pracovať, a to všade a v rôznych zariadeniach.

Nastavenie je hotové za okamih. Výkonná konzola na správu organizácii umožňuje jednoduché spravovanie možností, politík a zabezpečenia v prípade celého obsahu a všetkých funkcií SharePointu. Automatická údržba serverov zabezpečuje neustále aktuálne funkcie a minimálne výpadky.

 

MICROSOFT AZURE

Windows Azure je flexibilná platforma, ktorá podporuje veľké množstvo jazykov a môžete ju integrovať s existujúcimi systémami hosťovanými interne vo firme. Pri vývoji aplikácií a služieb na platforme Windows Azure môžu vývojári vychádzať z existujúcich znalostí produktu Microsoft Visual Studio. Cloudová platforma spoločnosti Microsoft podporuje najrozšírenejšie štandardy a protokoly ako SOAP, REST, XML alebo PHP.

MICROSOFT NAV ONLINE

Microsoft Dynamics NAV (pôvodný názov Navision) je jedným z najrozšírenejších ERP systémov na svete, ktorý používajú nielen desiatky našich zákazníkov, ale i ďalších viac než stotisíc spoločností na svete. Je jedným z mála podnikových informačných systémov, ktorý ponúka možnosť medzinárodného nasadenia, širokú funkčnosť,  neustály rozvoj a podporu svetovej technologickej špičky ako aj špecifické riešenia pre rôzne odvetvia od partnerov.

 

WBI, s.r.o. je gold partnerom Microsoftu pre ERP riešenia a jednotkou na slovenskom trhu v Microsoft Dynamics. Sme vyhľadávaným partnerom aj v medzinárodných implementáciách pre nadnárodné spoločnosti. Množstvo úspešne zvládnutých implementácií nám každoročne prináša prestížne ocenenia od Microsoftu. Ak uvažujete nad ERP systémom, ste na stránke správneho partnera.

MICROSOFT YAMMER

Yammer, na rozdiel od iných ESM platforiem, ponúka freemium model. Kontroverznosť tohto biznis modelu tkvie v tom, že umožňuje zamestnancom využívať základné funkcionality tejto chránenej a bezpečnej siete zdarma, a to dokonca aj bez súhlasu ich zamestnávateľa. Prax prináša situácie, keď veľká časť zamestnancov začne využívať tento populárny nástroj. Potom IT oddelenie podniku začne biť na poplach a majú na výber dve možnosti – buď zrušia tento komunikačný nástroj, alebo naopak, nájdu zdroje na jeho administrovateľnú prevádzku a užívateľské licencie – to je tá platená časť freemium modelu.

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER