Garáž, v ktorej parkujú vaše vedomosti

 v Blog, Slovenčina

Podľa Európskej komisie bude v budúcnosti 90% pracovných pozícií vyžadovať digitálne zručnosti.

Aj preto sa Google spolu s jeho partnermi rozhodol, že začne so vzdelávaním nie len mladých ľudí, ale aj skúsených znalcov a majiteľov firiem. Pre všetkých ponúka bezplatný vzdelávací nástroj Gigitálna Garáž, ktorý nenáročným spôsobom predstavuje dnes nevyhnutné základy online marketingu.

Vďaka cloud službám, online nástrojom a iným nemenej podstatným vymoženostiam internetu, máte možnosť oživiť svoje podnikanie a čas strávený v práci prostredníctvom technologických noviniek a zlepšiť tak svoju i firemnú produktivitu.

Po prihlásení sa do Digitálnej garáže dostanete pár otázok, podľa ktorých systém vyhodnotí, ako zostaviť vaše následné vzdelávanie. To pozostáva z lekcií odprednášaných prostredníctvom krátkych videí. Po skončení každej  lekcie vás čaká kvíz, vďaka ktorému si overíte novozískané vedomosti. Na konci celého kurzu na vás čaká certifikát. Všetko je samozrejme v slovenskom jazyku a úplne zadarmo.

 

Načo vám to však bude?

Žijeme v online svete a preto je dôležité, aby sa v ňom vedela pohybovať aj vaša firma. Vďaka Digitálnej garáži sa napríklad naučíte, ako efektívne využívať emailové kampane. Ako už možno viete, Microsoft Dynamics CRM ponúka aj možnosť tvoriť, rozposielať a vyhodnocovať emailové kampane priamo v tomto systéme. V Digitálnej garáži sa naučíte, ako si vytvoriť relevantný zoznam kontaktov a kvalitných marketingových emailov, v CRM následne tieto znalosti využijete na zlepšenie komunikácie s vašimi zákazníkmi.

 

Keďže nikto učený z neba ešte nespadol a stále si musíme svoje vedomosti rozširovať, prečo nie s platformou, ktorá vám môže pomôcť v biznise a posunúť ho na vyššiu úroveň?

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

 

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER