5 VÝHOD Dynamics NAV v cloude

 v Blog, Slovenčina

 

To, že Dynamics NAV je k dispozícii v CLOUDe znamená, že riešenie je dostupné on-line a kúpite ho na báze predplatného (Subscription licencie). Existuje niekoľko zásadných výhod, prečo zvoliť takéto riešenie.

Menšia potreba interných zdrojov IT

Outsourcingom ERP softvéru zásadne znížite potrebu vnútorných zdrojov. Namiesto nutnosti podporovať a udržiavať infraštruktúru, ktorá sa rýchlo stáva zastaranou, sa môže IT personál sústrediť na optimalizáciu každodenných činností a na strategické rozhodovanie.

 

Dostupnosť

ERP systém v cloude umožňuje prístup k Dynamics NAV kedykoľvek a odkiaľkoľvek. To si vyžaduje prístup na internet, ktorý je dnes samozrejmosťou. Lepšia mobilita a dostupnosť vedie k zvýšeniu produktivity a lepšiemu prehľadu.

 

Nižšie náklady na uvedenie do prevádzky

Všetky firmy chcú čo najlepší ERP systém s maximálnou funkcionalitou, ale často ich odrádzajú vysoké vstupné investície, obzvlášť sa to týka malých a stredne veľkých podnikov. Pri výbere ERP systému, ktorý je dostupný on-line, platíte iba fixný poplatok za používateľa mesačne. Vyhnete sa vysokým počiatočným investíciám a úsporu môžete investovať do obchodného rastu vašej firmy.

 

Pružnosť

Vďaka flexibilite riešenia Dynamics NAV v cloude tiež ušetríte peniaze. Predplatné je účtované mesačne, platíte len za používateľov, ktorých počet jednoducho nastavíte každý mesiac. Podľa potreby môžete zvyšovať alebo znižovať počet používateľov, a vyhnúť sa tak nákladom na nepotrebné licencie.

 

Pokoj

Pre mnoho spoločností je riadenie služieb a vnútornej infraštruktúry IT zložité a časovo náročné. Cloudový ERP systém prenáša náročné povinnosti na poskytovateľa hostingu a oslobodzuje vás od mnohých administratívnych úloh. Inými slovami, bez obáv sa môžete sústrediť na svoje podnikanie.

 

 

Páčil sa vám príspevok? Chcete byť o podobných blogoch a materiáloch pravidelne informovaní? Registrujte sa do našej WBI Academy

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER