Interaktívne video na ukážku Microsoft Dynamics 365 for Operations

 v Angličtina, Prezentácia, Video

Toto interaktívne video vám predvedie, ako Microsoft Dynamics 365 for Operations pomáha transformovať vaše dáta na inteligentné prehľady – Power BI. Vo videu nájdete množstvo vizualizácií, ktoré sú ľahko čitateľné, inteligentné a interaktívne.

Najskôr sa so sprievodcom dostanete na kartu obchodu, vďaka ktorej máte pod palcom riadenie vašich prevádzok. Sprievodca vám predstaví rôzne možnosti, ktoré sa vám pri využívaní MS Dynamics 365 for Operations môžu hodiť. Následne budete mať možnosť preklikať sa cez rôzne analýzy, ktoré sa vám ukážu v záložke Power BI. Sprievodca vám pri každom kliknutí vysvetlí, čo všetko v týchto analýzach môžete nájsť.

Čo je Microsoft Dynamics 365

MS Dynamics 365 je moderné cloudové riešenie, ktoré efektívne a prakticky prepája všetky funkcionality komplexného informačného systému so systémom pre riadenie vzťahov so zákazníkmi. Okrem toho perfektne spolupracuje s aplikáciami Office 365 a obohacuje firmy o nástroje digitálnej inteligencie (PowerBI, Azure Machine Learning a podobne). Microsoft Dynamics 365 je škálovateľné riešenie, čo znamená, že môžete začať využívať len niektoré jeho funkcie a postupne k nim pridávať ďalšie. Viac informácií o MS Dynamics 365 nájdete aj na našom webe.

 

Ak chcete zistiť viac, pozrite si toto interaktívne video.

 

 

 

Páčil sa vám príspevok? Chcete byť o podobných blogoch a materiáloch pravidelne informovaní? Registrujte sa do našej WBI Academy

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

task guide