Jarné predstavenie Microsoft Dynamics 365

 v Blog, Video

Microsoft predstavil celkom nové funkcionality, ktoré sa objavia v Dynamics 365 . Vybrali sme pre vás niektoré z noviniek, ktoré Microsoft na svojej jarnej prezentácii predstavil.

V tomto videu nájdete všetky potrebné informácie o novom Dynamics 365.

Novinky v Microsoft Dynamics 365

Spolupráca

Práve toto slovo bolo kľúčové pri jarnom predstavení Microsoft Dynamics 365. Microsoft prináša množstvo nových spôsobov, ako efektívne prepojiť procesy v rámci firmy a získavať tak dôležité dáta, ktoré budú neskôr využité na vylepšenie firemných procesov. Vďaka sledovaniu životného cyklu produktov teraz môžete vopred predvídať,  kedy sa dá očakávať prvá chyba alebo nutnosť výmeny niektorého z komponentov. Už pri predaji tak viete zhodnotiť, kedy sa k vám zákazník vráti s potrebou kúpy nového tovaru alebo opravy toho starého. Systém tiež vyhodnocuje momentálne využívané firemné procesy a navrhuje algoritmy na ich zlepšenie, využíva Machine Learning a pomáha tým efektívnejšie využívať možnosti vášho vybavenia. Zavedením virtuálnej reality dokážete prepojiť svoj zákaznícky servis s dátami, ktoré boli získané v minulosti a maximalizovať tak možnosti predaja či zlepšiť súčasnú situáciu poskytovaných služieb. Predstavte si napríklad, že by ste vďaka inteligentným okuliarom ihneď po príchode zákazníka do obchodu vedeli, aké boli jeho predchádzajúce nákupy, a systém by vám odporučil, čo by ste mali zákazníkovi ponúknuť.

Dynamic 365 zabezpečí zjednodušenie plánovania úloh, zbiera a uchováva informácie o zákazníkoch či zamestnancoch a to všetko s maximálnym zabezpečením, ktoré spĺňa požiadavky európskeho nariadenia GDPR.

wbi microsoft office 365 jarne novinky 2018

Marketing

Dôležitá súčasť každého podnikania, ktorá do firmy prináša nových zákazníkov. Práve marketing je momentálne jednou z oblastí, ktoré sa dynamicky menia každú chvíľu a dokážu sa veľmi rýchlo prispôsobiť novým technológiám. Vďaka novému modulu v Dynamics 365 máte všetky marketingové kampane na jednom mieste a systém vás dokáže navigovať od prvej myšlienky na spustenie kampane až po  jej vyhodnotenie. Okrem toho výsledky z kampane veľmi jednoducho posuniete kolegom na obchodnom oddelení, ktorí budú mať po ruke všetky dôležité informácie o potenciálnom zákazníkovi, a tak zvýšia šancu úspešného predaja.

Talent

Pokiaľ chcete zefektívniť hľadanie a výber zamestnancov, Dynamics 365 vám prináša riešenie. Vďaka modulu v Dynamics 365 for Talent môžete vytvoriť ponuku zamestnania priamov v systéme, ktorý ju zverejní na sociálnej sieti LinkedIn, odporučí vám perspektívnych uchádzačov a v neposlednom rade na základe vašej firemnej kultúry odporučí tých najvhodnejších. Priamo v Talente si môžete naplánovať interview, spolu s kolegami môžete účastníkov okomentovať. Po rozhodnutí o prijatí niektorého z uchádzačov môžete prideliť úlohy týkajúce sa zaškolenia nového zamestnanca svojim kolegom, ale takisto aj jemu samotnému. Celý tento proces bude samozrejme evidovaný v module Talent.

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

Dynamics 365