Microsoft Forms – ďalšia super vychytávka pre Office 365

 v Blog, Slovenčina

Po minuloročnom spustení Microsoft Forms pre školy sa ozývalo množstvo podnikateľov, že by sa aj im zišla jednoduchá aplikácia na výrobu dotazníkov, kvízov a prieskumov. Práve preto sa Microsoft rozhodol predviesť aplikáciu Microsoft Forms, ktorú môže využívať široká verejnosť – prostredníctvom Office 365.

 

microsoft forms

 

Zhromažďujte informácie pomocou dotazníkov, kvízov a prieskumov verejnej mienky

Microsoft Forms je jednoduchá aplikácia, ktorá vám umožní získavať spätnú väzbu od vašich zákazníkov, zisťovať spokojnosť zamestnancov či organizovať firmené eventy a teambuildingy. Dotazník vytvoríte za pár minút bez potreby akéhokoľvek školenia a respondenti môžu na jeho vyplnenie využiť ľubovoľný prehliadač bez toho, aby si museli nainštalovať aplikáciu.

 

Jednoduchá výkonná analýza a integrácia do Microsoft Excel

Výsledky dotazníkov, kvízov či hlasovaní sú dostupné v reálnom čase – stačí kliknúť na záložku Odpovede, kde zároveň nájdete aj rôzne grafy, ktoré vám pomôžu jednoduchšie vyhodnocovať dáta. Všetky výsledky zároveň môžete otvoriť v Exceli, na čo vám bude stačiť jediné kliknutie.

 

microsoft forms

 

Riadenie a bezpečnosť prostredníctvom služby Office 365

Microsoft Forms je súčasťou balíka Office 365 takže sa môžete spoľahnúť na jeho bezpečnosť rovnako, ako vo všetkých ostatných aplikáciach v Office 365. Vaši zákazníci tak pri vypĺňaní dotazníka nemusia byť presmerovaní na rôzne nezabezpečené či neoverené stránky.

 

Kliknite sem, ak si chcete prečítať podrobnejší popis toho, ako sa vytvárajú formuláre

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

Threat Intelligence