Microsoft opúšťa staršie témy na fórach

 v Blog, Slovenčina

Zamestnanci Microsoftu prispievajú na viaceré diskusné a podporné stránky, prostredníctvom ktorých riešia problémy, odpovedajú na otázky a objasňujú zámery firmy. Jedným z najnavštevovanejších fór je answers.microsoft.com. Ak sa zaujímate o témy Windows 7, Windows 8.1, Windows 8.1 RT, Office 2010, Office 2013, antivírusový program Security Esentials alebo staršie tablety Surface a Surface Pro 2-in-1, tento portál vám už veľmi neposlúži. Microsoft totiž ohlásil, že sa od júla 2018 nebude týmto témam na fórach venovať. Výnimkou zostáva fórum Technet. Táto stránka je orientovaná na firemných zákazníkov a komunitná podpora na nej zostáva nezmenená.

Štandardná podpora produktov a služieb Microsoftu (bezpečnostné aktualizácie a podobne), pokračuje naďalej podľa ich plánovanej životnosti. Ak si chcete overiť, dokedy je plánovaná podpora riešení, ktoré využívate vo vašej firme, môžete tak urobiť v tejto databáze.

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER