Mobilná aplikácia Microsoft Planner

 v Blog, Slovenčina

Microsoft Planner je praktický nástroj, ktorý vám pomôže efektívnejšie spolupracovať so svojím tímom vďaka jednoduchému, prehľadnému a vizualizovanému plánovaniu rôznych projektov. Presne 31. mája 2017 sprístupnil Microsoft aj mobilnú aplikáciu, aby vyhovel používateľom Plannera na cestách. Aplikácia funguje na Androide aj iOS.

Aktuálne je Planner súčasťou viacerých balíkov Office 365 (Enterprise E1 – E3, Business Essentials, Business Premium, Education). Ak ste používateľom jedného z týchto balíkov Office 365, svoje projekty a plány by ste si mali nastaviť v bežnom webovom rozhraní, mobilná aplikácia totiž zatiaľ umožňuje prezeranie a updatovanie svojich existujúcich plánov, priraďovanie úloh, zdieľanie súborov, chatovanie… avšak ešte neumožňuje vytvárať nové plány. Tvorba nových plánov priamo v mobilnej aplikácii je jedna funkcionalít, ktorá sa pripravuje. Okrem toho sa v blízkej budúcnosti môžete tešiť aj na notifikácie a prepojenie Plannera s Microsoft Intune.

 

Páčil sa vám príspevok? Chcete byť o podobných blogoch a materiáloch pravidelne informovaní? Registrujte sa do našej WBI Academy

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

dynamics nav