WBI na Directions EMEA 2015

 v Slovenčina, Tlačová správa

4. – 7. 10. 2015 sa v nemeckom Mannheime konal najväčší „NAV event” roka, na ktorom sme, samozrejme, nemohli chýbať.

„In“ Office 365, „on“ Azure, „with“ Microsoft Dynamics CRM. Takto znejú hlavné charakteristiky novej verzie Microsoft Dynamics NAV 2016, ktorú spoločnosť Microsoft predstavila svojim partnerom na medzinárodnej konferencií Directions EMEA 2015.

Directions EMEA je medzinárodné podujatie venované predstaveniu najnovšej verzie Microsoft Dynamics NAV a partnerských vertikálnych riešení. Konferencia je organizovaná samotnými  Dynamics NAV partnermi Microsoftu. Tento rok sa jej zúčastnilo viac ako 1400 návštevníkov z 532 partnerských spoločností zo 42 krajín sveta.

Tri dni plné podujatí, prednášok, workshopov dávajú priestor partnerom, aby predstavili svoje vertikálne riešenia  pre Microsoft Dynamics NAV, vymenili si vzájomné skúsenosti, spoznali sa a najmä udržiavali vzájomné vzťahy dôležité pre schopnosť nasadiť toto riešenie na medzinárodnej úrovni.

Za spoločnosť WBI, s.r.o., ktorá je lokalizačným partnerov spoločnosti Microsoft pre riešenie Microsoft Dynamics NAV, sa konferencie zúčastnila obchodná riaditeľka spoločnosti Dita Sirotová a Produktový a projektový manažér pre oblasť Microsoft Dynamics NAV, Tomáš Vodička. Zo slovenských partnerov sme boli, ako obvykle, jediní.

Nabití množstvom poznatkov o najnovších trendoch a technológiách v oblasti Dynamics NAV ekosystému sa tešíme na predstavenie nových možností našim zákazníkom.  Vďaka týmto trendom sa riešenia Microsoft Dynamics NAV 2016 stanú výrazne dostupnejšie aj pre malé a stredné spoločností, ku ktorým sa Microsoft v poslednej dobe snaží svojou ponukou priblížiť.

Viac informácií o novom Dynamics NAV 2016 Vám prinesieme už čoskoro.

Directions EMEA 2015_03Directions EMEA 2015_02

Odporúčané články

Leave a Comment

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER