Nové nástroje v online Outlooku

 v Angličtina, Video

Neustále pridávanie nových praktických funkcionalít je len jedna z mnohých výhod, ktoré ponúkajú online nástroje, aplikácie a riešenia od Microsoftu. Outlook online je tak už opäť o niečo šikovnejší.

  • Dark mode –  prepnite Outlook do tmavého dizajnu, ktorý odľahčuje váš zrak, najmä ak často pracujete v noci. Okno, v ktorom píšete nový e-mail, môžete kedykoľvek rozsvietiť.
  • Kategorizácia – správam viete priradiť farebne odlíšené kategórie, ktoré slúžia na lepšiu organizáciu a ľahšie vyhľadávanie správ.
  • Obľúbené kontakty – najčastejšie používaným kontaktom viete priradiť príznak „obľúbené“, vďaka čomu sa k nim rýchlejšie dostanete a nájdete na jednom mieste posledné konverzácie aj s dokumentmi.
  • Prehľadnejší kalendár – pri týždňovom zobrazení kalendára sú prakticky stiahnuté stĺpce minulých dní, aby ste mali v centre pozornosti nadchádzajúce udalosti.
  • Rýchlejšie pridávanie udalostí – nové úlohy alebo stretutia už viete naplánovať v kalendári v rýchlom dialógovom okne. Súčasťou udalostí v kalendari je aj inteligentná funkcia „Meeting Insights“ – Outlook predvída, aké informácie môžete potrebovať, aby ste sa pripravili na schôdzku, a ponúka ich dostupné na jeden klik.

Pozrite sa na tieto novinky v krátkom videu:

 

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

ilustr 50 tipov pre hrco prinesie update d365fo