microsoft

Microsoft je svetovým lídrom v poskytovaní softwaru, služieb a riešení, vďaka ktorým ľudia a firmy na celom svete dokážu naplno využiť svoj potenciál. Ponúka širokú škálu produktov, ktorá pokrýva potreby nie len domácností, ale aj obchodných firiem a priemyselných podnikov. WBI je držiteľom certifikátu Microsoft Gold Certified Partner.

A3soft1

Spoločnosť A3Soft, s.r.o. s nami spolupracuje pri dodávkach moderných dotykových registračných pokladní, pokladničných periférií a mobilných termináloch.

Axiom1

Spoločnosť Axiom Provis patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov komplexných podnikových IS postavených na Microsoft Dynamics NAV na českom trhu.

big4dynamics1

Spoločnosť BI4DYNAMICS postavili svoj úspech na prvom a veľmi úspešnom out-of-the box BI riešení pre Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX, ktoré poskytuje svojim partnerom na celom svete.

PIPOL_logo

Pipol je globálny poskytovateľ implementačných a konzultačných služieb pre riešenia Microsoft Dynamics, ktorý sa špecializuje na globálne organizácie. Pipol spolupracuje s pobočkami vo viac než 50 krajinách.

KCDYS1

Spoločnosť KODYS SLOVENSKO, s.r.o. pôsobí v oblasti čiarových kódov, automatickej identifikácie a spracovania dát.

Nintex_Logo_Vertical_RGB-8cm-300dpi

Spoločnosť NINTEX poskytuje dizajnovo sofistikovaný softvér, ktorý zjednodušuje a automatizuje procesy (workflow) vo firmách. Všetko od základných obchodných funkcií až po zložité celofiremné procesy viete nastaviť bez kódovania niekoľkými kliknutiami.

ZUTOM1

Zutom sa špecializuje na poskytovanie hostingu aplikácií, komplexné riešenie problematiky e-mailovej komunikácie, virtualizačné technológie a iné riešenia a služby typu SaaS a IaaS.

ClickDimension1

ClickDimensions Email Marketing a Marketing Automation pre Microsoft Dynamics CRM dáva marketérom nástroj na získavanie a kvalifikovanie vysoko kvalitných leadov a predajcom schopnosť identifikovať najperspektívnejšie leady a príležitosti prostredníctvom nástrojov ako  Email Marketing, Web Tracking, Lead Scoring, Social Discovery, Form Capture, Surveys, Landing Pages, Nurture Marketing, Subscription Management, Campaign Trackin a mnohých iných.  Clickdimensions umožňuje spoločnostiam zistiť, kto má záujem o ich produkty, kvantifikovať aký veľký je ich záujem a podniknäť tak adekvátne kroky.

MultiSoft1

MultiSoft je našim partnerom pre riešenie  MobileNAV, ktoré rozširuje možnosti využívania podnikového informačného systému Microsoft Dynamics NAV o prístup prostredníctvom mobilných zariadení.

emailkampane

Commerce Media je poskytovateľom systému emailkampane.cz, ktorý poskytuje a zároveň využíva aj WBI. Okrem toho sa firma venuje grafickému dizajnu, tvorbe webových stránok a aplikácii.

gscan

S firmou Gradient ECM spolupracujeme na projektoch, v ktorých sa zavádza služba GSCAN.

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER