Office 2019 len pre Windows 10

 v Blog, Slovenčina

Microsoft Office patrí k najpoužívanejším kancelárskym balíkom po celom svete. Najnovším prírastkom bude Office 2019, ktorého sa dočkáme v druhej polovici tohto roka.

Nový Office však bude fungovať iba na zariadeniach s nainštalovaným operačným systémom Windows 10. Tento krok je celkom logický, keďže sa Microsoft postupne snaží presvedčiť svojich zákazníkov o potrebe aktualizácie starších operačných systémov. Okrem vyššej bezpečnosti ponúka Windows 10 napríklad hry od Microsoftu, bežne dostupné iba na Xboxe, či obchod s aplikáciami.

Office 2019 bude obsahovať klasické programy ako Word, Excel, PowerPoint a Outlook, ale Microsoft sľubuje aj vylepšenia nástroja Ink, nové vizuálne animácie v PowerPointe, či nové vzorce a grafy v Exceli. Okrem toho pribudne lepšie zabezpečenie a lepšia podpora dotykových pier. Program bude prvotne určený organizáciám, ktoré nepoužívajú cloudové verzie Office 365.

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

gdpr