Prehľad o dátach Internet of Things

 v Angličtina, Blog, Slovenčina, Video

Nástroje umelej inteligencie (AI) dokážu posunúť vaše podnikanie na celkom inú úroveň. Či už ide o pokročilé bezpečnostné nástroje, virtuálnych agentov alebo inteligentné procesy vo výrobe i v prevádzke. Medzi najväčšie prínosy nástrojov AI však bezpochyby patria prehľady, vďaka ktorým dokážete ľahko porozumieť procesom a vzťahom vo vašej spoločnosti i mimo nej. V rámci rodiny aplikácií Dynamics 365 je hneď niekoľko služieb, ktoré takéto prehľady ponúkajú (Sales Insights, Customer Insights, Customer Service Insights, Market Insights, Product Insights).

Product Insights je služba, ktorú využijú všetky spoločnosti, aplikujúce nástroje IoT (Internet of Things) vo svojich produktoch alebo službách. Ak chcete lepšie porozumieť, ako takáto služba vyzerá, aké informácie poskytuje a čo z nej môžete mať, pozrite si nasledujúce video.


Bezplatné demo služby Product Insights

Solitea WBI je zlatým partnerom spoločnosti Microsoft. Výrobným a projektovým spoločnostiam pomáhame zorientovať sa v bohatých možnostiach a aplikáciách riešenia Dynamics 365, ako aj s ich následnou implementáciou. Pre viac informácií sa na nás neváhajte obrátiť prostredníctvom formulára na stránke O nás. 

 

Podobné články:

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

treasure ilvideonavody ilustr