RIP OFFICE 2010

 v Blog, Slovenčina

Balík kancelárskych aplikácií Office 2010 pomaly ale isto odchádza do večných lovísk. Od 13. októbra 2020 ho už Microsoft nebude ďalej podporovať. Ak pracujete s touto historickou verziou Office, je skutočne najvyšší čas na modernizáciu.

Spolu so skončením technickej podpory zo strany Microsoftu prídete aj o bezpečnostné aktualizácie a opravy prípadných novoobjavených chýb. Ak chcete prejsť na posledné verzie vašich obľúbených aplikácií, máte dve možnosti:

  • Objednajte si služby Microsoft 365 Apps formou predplatného, v rámci ktorých máte na výber hneď viacero Microsoft 365 a Office 365 plánov pre firmy.
  • Jednorazovo si zakúpte Office 2019. Táto verzia však na rozdiel od Microsoft 365 Apps nie je pravidelne aktualizovaná o nové funkcionality, ktoré pribudli po októbri 2018.

Malé firmy

Ak ste administrátorom v menšej spoločnosti alebo organizácii a chcete pomôcť svojim kolegom prejsť na aktuálnu a podporovanú verziu Office, odporúčame vám prečítať si tento článok – Upgrade firemných používateľov Microsoft 365 na poslednú verziu Office.

Veľké firmy

Veľkým spoločnostiam odporúčame využiť benefity aktuálnych Office služieb prostredníctvom microsoftom certifikovaných partnerov, medzi ktorých patrí aj naša spoločnosť Solitea. Pre cloudovú migráciu je vhodné použiť nástroj Microsoft FastTrack a pre aktualizáciu on-premises Software Assurance Planning Services.

Skôr než pristúpite k plánovaniu nasadenia najmodernejšej verzie Microsoft 365 Apps, overte si minimálne systémové požiadavky.

Užitočné odkazy

S výberom a nasadením toho správneho riešenia vám radi pomôžeme. Neváhajte nás kontaktovať.

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

bc finance 1000poll 1000