produktovka

SEGMENTOVÉ RIEŠENIA

Celofiremné IT systémy sú komplexné a dá sa povedať, že všeobjímajúce riešenia. Ako také ich treba pri implementácii prispôsobiť potrebám tej-ktorej firmy – doplniť ich o funkcionality, špecifické nástroje a procesy, na druhej strane treba tieto systémy „očistiť“ o funkcionality, ktoré firma nepotrebuje. Samozrejme, potreby rôznych spoločností z jednej určitej oblasti podnikania sú si v mnohom podobné, čo je benefit, z ktorého môžu zákazníci WBI, s. r. o., ťažiť. Nižšie uvádzame segmenty, s ktorými máme bohaté praktické skúsenosti, t. j. poznáme ich potreby a pre ich uspokojenie už máme pripravené špecifické riešenia.

 
ANAV
CRM ONLINE
D-Exchange online
E-SHAREPOINT
F-Skype
I-Office 365
JAZURE
K-Yammer
 

OBCHODNÉ SPOLOČNOSTI

Riešenie pre veľkoobchody, maloobchody a eshopy. Zjednodušte obeh dokumentov, zlepšite vzťahy so zákazníkmi, sprehľadnite svoje skladové hospodárstvo a logistiku – implementujte moderné systémy bez obmezdenia vašej prevádzky.

obchodne spolocnosti 2
projektove firmy 2 e1502096151944

PROJEKTOVÉ FIRMY

Pre spoločnosti poskytujúce komplexné projektové služby máme spoľahlivé riešenie, ktoré integruje projektový a finančný manažment aj s riadením zdrojov, odbúrava bariéry medzi oddeleniami, zjednodušuje kooperáciu so zákazníkmi a odstraňuje papierovú záťaž.

VÝROBA

Ak hľadáte IT riešenie pre riadenie a optimalizáciu vašej procesnej, diskrétnej alebo štíhlej výroby, ste na správnom mieste. Pomôžeme vám sledovať, vyhodnocovať a operatívne zasahovať do výrobného procesu, objednávania, skladovania, evidencie… s cieľom optimalizovať vašu činnosť tak, aby ste minimalizovali svoje náklady, odhalili rezervy, efektívne využívali ľudské aj materiálne zdroje.

segment vyroba e1502096343613

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER