Aj komplexný informačný systém môže byť intuitívny

 v Slovenčina, Tlačová správa

Zaujímate sa o moderné technológie a softvérové riešenia, ktoré hýbu svetom súčasného biznisu? Tak nestrácajte krok s aktuálnymi novinkami. Pripravili sme pre vás bezplatný seminár, na ktorom vám odborníci zo spoločností WBI a Microsoft prezradia, ako môže byť aj komplexný informačný systém inuitívny.

Podnikové informačné systémy dávajú každej firme do rúk užitočné nástroje na riadenie firmy, vďaka ktorým podnikatelia a ich zamestnci dokážu (okrem efektívneho zvládnutia evidencie a administratívy) lepšie plánovať, zodpovedne a rýchlo sa rozhodovať, pohotovo reagovať na meniace sa podmienky trhu a rýchlo napredovať na ceste za stanovenými cieľmi. Ide o komplexné informačné systémy, ktoré majú mnoho funkconalít a sú plne prispôsobiteľné špecifickým potrebám každej firmy. Na seminári si budete môcť na vlastné oči pozrieť ako kompatibilné sú riešenia Microsoft Dynamics NAV 2016, Microsoft Dynamics CRM a Office 365. Inak povedané, ako môže aj váš podnikový informačný systém plne a intuitívne spolupracovať so systémom na správu vzťahov so zákazníkmi a obľúbeným cloudovým kancelárskym balíkom, ktorý vám prináša oveľa viac než len Word, Excel, PowerPoint a Outlook.

počet voľných miest je obmedzený, preto sa neváhajte na náš seminár Aj komplexné informačný systém môže byť intuitívny prihlásiť čo najskôr.

Seminár sa uskutoční 3. februára 2016 od 9:00 do 13:00 v priestoroch spoločnosti Microsoft (Apollo Business Center) v Bratislave.

Prečítajte si bližšie informácie a pozrite si konktrétne témy, ktorým sa budú naši odborníci venovať. Veríme, že vás zaujmú a plne ich využijete vo svojom ďalšom obchodnom raste.

Tešíme sa na vás!

Odporúčané články

Leave a Comment

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER