Online schôdza ako ju nepoznáte

 v Blog, Slovenčina

Ste mimo kancelárie a potrebujete sa zúčastniť dôležitej schôdze? Office 365 myslí na každý detail.

Určite ste to už niekedy zažili – vybehnete si z kancelárie na stretnutie s klientom, to sa však pretiahne a vy si zrazu uvedomíte, že o 15 minút máte videohovor s dodávateľom. Lenže späť do firmy vám to bude trvať minimálne pol hodinu. Čo teraz?

So Skype for Business nikdy žiadnu schôdzu nezmeškáte. Pripojiť sa môžete odkiaľkoľvek. Stačí mať pri sebe notebook, mobil či tablet. Aplikácia je dostupná pre Android, iOS aj Windows. Nemusíte tak strácať čas na cestách a popri hovore si môžete dopriať obľúbenú kávu či pohár vody.

skype for business

Pri videoschôdzi určite privítate praktické zabudované nástroje. Všetci účastníci sú synchronizovaní v reálnom čase, a tak si môžete navzájom zdieľať obrazovku, prípadne zapísať poznámky. Počas hovoru vždy uvidíte, kto práve hovorí a akú funkciu v spoločnosti zastáva. Pre tých, ktorí majú hlavu plnú každodenných úloh bude veľkým pomocníkom Outlook, ktorý vás na blížiacu sa schôdzu upozorní.

Skype for Business môže slúžiť aj na internú komunikáciu medzi zamestnancami. Ak chcete vedieť, či je niekto v kancelárii, stačí sa pozrieť, či je online. Takisto máte možnosť uskutočniť hlasový hovor či videokonverzáciu, vďaka ktorým ušetríte množstvo času.

Viac informácií

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

Threat Intelligence