Spisová služba v SHP

 v Prípadová štúdia, Slovenčina

So systémom Microsoft SharePoint dokážete efektívne riadiť obeh dokumentov vo svojej spoločnosti. Ako to vyzerá v praxi, si môžete pozrieť vďaka prípadovej štúdii, ktorá opisuje centralizované riešenie Spisovej služby v ENVIEN GROUP. Táto skupina desiatich spoločností spracuje takmer 100 000 prijatých a odosielaných dokumentov ročne.

enviral pripadovka 1strana

Riešenie značne uľahčuje vyťažovanie dokumentov a automatizuje mnohé procesy, čím šetrí čas vašich zamestnancov a zabraňuje vzniku manuálnych chýb. Do spisovej služby vnáša precíznosť, prehľadnosť, bezpečnosť a komfort.

Systém automaticky kontroluje duplicity záznamov, predvypĺňa evidenčné formuláre, spúšťa procesy schvaľovania, rozosiela notifikácie… Robí maximum pre to, aby ste efektívne riadili obeh dokumentov (faktúry, zmluvy, objednávky, vážne lístky, smernice…) vo vašej spoločnosti. Viac sa dozviete vo vyššie uvedenej prípadovej štúdii, v prípade záujmu o ešte viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

 

 

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

danove poradenstvo vzdelavanie wbi academyiban rozlozenie1