Interaktívne video: Task Guide v Microsoft Dynamics 365

 v Angličtina, Blog, Slovenčina, Video

Microsoft Dynamics 365 for Operations je progresívnym nástupcom riešenia Microsoft Dynamics AX. Disponuje veľkým množstvom praktických funkcií a v nasledujúcom videu sa môžete preklikať cez jednu z nich – Task Guide. Funkcia vám umožňuje zaznamenávať vašu prácu a z tohto záznamu vytvoriť veľmi praktického pomocníka či už pre vás, alebo vašich kolegov.

Vo videu uvidíte, ako Task Guide zaznamenáva všetky kroky, ktoré treba vykonať na vytvorenie objednávky. Po uložení sa záznam mení na inteligentného sprievodcu, ktorý vás vedie celým procesom a upozorňuje vás, ak „odbočíte z cesty“. Táto funkcia je veľmi nápomocná najmä pri úkonoch, ktoré robíte výnimočne a po čase si nepamätáte ako, čo a kam. 🙂 Microsoft Task Guide sleduje a ukladá postupy priamo vo vašom prostredí, preto vynikajúco poslúži zamestnancom, ktorí sa v systéme zaúčajú alebo ak musia zastúpiť svojho dovolenkujúceho kolegu.

 

Páčil sa vám príspevok? Chcete byť o podobných blogoch a materiáloch pravidelne informovaní? Registrujte sa do našej WBI Academy

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER