TOP funkčnosti Dynamics 365 for Finance and Operations

 v Brožúra, Slovenčina

Enterprise edícia Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations je softvérové riešenie s intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré v reálnom čase poskytuje praktické analytické prehľady. Výrazne tak skvalitňuje operatívne rozhodovanie.

Zavedením overených obchodných, výrobných a vnútrofiremných procesov dokáže toto riešenie transformovať podniky na inovatívne spoločnosti, ktoré sa dynamicky prispôsobujú meniacemu sa trhu. Nadobudnutá flexibilita im dáva neoceniteľný náskok pred konkurenciou.

Dynamics 365 umožňuje firmám naplno využiť silu cloudu, ako aj ponechať si svoje dáta „doma“. V prospech cloudových scenárov hovorí najmä mobilita a vysoká bezpečnosť dát. Cloud rúca územné hranice biznisu, vnáša do Dynamics 365 pokrokovú analytiku, prognostiku i nástroje umelej inteligencie.

Prečítajte si top funkčnosti riešenia Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, Enterprise edition. Pripravili sme pre vás stručnú brožúru, ktorá vyberá to najzaujímavejšie z oblasti financií, výroby, riadenia dodávateľského reťazca, cloudových služieb, pracovných prostredí, mobility.

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER