WBI novým členom globálnej skupiny Pipol

 v Slovenčina, Tlačová správa

Organizácia Pipol sa špecializuje na riešenia a služby Microsoft Dynamics nasadzované v medzinárodných spoločnostiach. Globálne pôsobenie, skúsenosti a odborné vedomosti potvrdzuje jej spolupráca s poprednými profesionálmi, ktorí sú certifikovaní spoločnosťou Microsoft a ktorí pôsobia vo viac než 70 krajinách. Skupina Pipol je tak najväčším dodávateľom implementačných a konzultačných služieb založených na riešeniach Microsoft Dynamics na svete.

Najnovším členom tejto globálnej skupiny sa začiatkom júna 2017 stala spoločnosť WBI, s. r. o. „Skupinu Pipol považujeme za veľmi silného globálneho partnera, ktorá dokáže po posunúť naše bohaté lokálne skúsenosti v prospech ešte väčšieho počtu medzinárodných zákazníkov. Tešíme sa na nové zaujímavé projekty,” povedala Dita Sirotová, obchodná a marketingová riaditeľa spoločnosti WBI, s. r. o.

Morten Søger, riaditeľ obchodných kanálov a spolupráce v organizácii Pipol: „Aliancia Pipol hľadala stabilného a skúseného partnera pre región strednej Európy a našla ho v spoločnosti WBI, s. r. o., ktorá má široký záber, kvalitné zdroje a bohaté lokalizačné skúsenosti. Aktuálne už pracujeme na novej obchodnej príležitosti a tešíme sa, že môžeme firmu WBI privítať v našej aliancii.”

O partnerstve aliancie Pipol a WBI informoval aj portal ERPnews.com

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH SPRÁVACH, BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA V NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

dynamics 365dynamics nav