WBI získalo ocenenie MS Industry Awards Winner 2014

 v Slovenčina, Tlačová správa, Video

WBI, s.r.o. tento rok opäť získalo prestížne ocenenie od spoločnosti Microsoft.

MIA 2014_WBI (3)Na ôsmom ročníku udelovania cien za najlepšie zákaznícke riešenia pre partnerov spoločnosti Microsoft, sme si aj tento rok prebrali ocenenie, tentokrát za víťazstvo v kategórií Najlepšie aplikačné riešenie pre komerčný sektor. Titul Microsoft Industry Awards Winner 2014 sme získali za nadnárodné riešenie Microsoft Dynamics AX 2012R2 v službách SOITRON Group.

Ocenenie Microsoft Industry Awards sa každoročne udeľuje najlepším partnerom spoločnosti Microsoft, ktorí vyvíjajú riešenia a aplikácie na platforme Microsoft a využívajú nové technológie v riešeniach pre zákazníkov. Hodnotiacim kritériom pri výbere jednotlivých riešení je predovšetkým rozsah projektu a prínos pre zákazníka.

“Nové riešenie MS Dynamics AX 2012 R2 nahradilo systém, ktorý sme 12 rokov postupne prispôsobovali a dolaďovali, takže toto riešenie ‘z krabice’ sa mnohým pracovníkom spočiatku zdalo menej efektívne. Priebežnými úpravami a zlepšením používateľskej skúsenosti však po určitom čase nové riešenie svojou efektivitou výrazne predstihne predtým používaný systém. Odporúčam pri nasadení nového systému nejsť cestou jeho prispôsobovania na obraz starého riešenia, ale pokúsiť sa inovovať kľúčové procesy tak, aby lepšie vyhovovali novému progresívnejšiemu riešeniu.” tvrdí Pavol Porubčan (Business Process Manager v spoločnosti SOITRON Group).

Viac o riešení pre SOITRON Group hovorí naša ochodná riaditeľka Dita Sirotová. Pozrite si video.

 

 

Odporúčané články

Leave a Comment

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER