Office 365 pohodlne už aj na Mac OS

 v Blog, Slovenčina, Video

Konečne je to tu, hovoria si používatelia OS X pre Mac. Microsoft prichádza s novinkou, ktorá bude venovaná iba známym jabĺčkovým počítačom.

My Workspace vznikol v hlavách stážistov z projektu Vancouver Garage. Úlohou tímu bolo vymyslieť, ako zjednodušiť používanie Office 365 ľudom, ktorí sú časovo vyťažení. Rozhodli sa preto najprv pre rozhovory s podnikateľmi, ktorí im priblížili, ako vyzerá ich bežný deň. Vďaka týmto informáciám sa tím zhodol, že ľuďom najviac chýba jednoduchá funkcionalita, vďaka ktorej by mohli jedným kliknutím vidieť všetky aktivity, ktoré ich v konkrétny deň čakajú, a zároveň všetky dokumenty, ktoré je potrebné dokončiť.

Po štyroch mesiacoch vyvíjania aplikácie tím pokračoval v prieskume a rozhovormi s ľuďmi, pre ktorých je aplikácia určená. My Workspace je teda prvým a jedinečným Garage projektom, ktorý bol vytvorený pre Mac OS.

workspace

 

O čo teda ide?

My Workspace je deskopová aplikácia, ktorá vám pomôže lepšie a rýchlejšie pracovať s Office 365.  V prehľadnom okne priamo v hornej lište uvidíte svoje úlohy v kalendári a vaše naposledy otvorené  súbory. Zároveň môžete jedným klikom spustiť všetky obľúbené aplikácie (Outlook, Excel, Word, PowerPoint a OneNote).

 

V krátkom videu si môžete pozrieť všetky funkcionality, ktoré My Workspace ponúka.

 

 

PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

 

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

microsoft teams