Zabezpečenie zariadení podmieneným prístupom v Microsoft 365

 v Angličtina, Video

Riešenie Microsoft 365 ponúka okrem aktuálneho Windowsu a Office 365 aj pokročilé nástroje mobility a bezpečnosti. Na jedno bezpečnostné opatrenie – funkcionalitu podmieneného prístupu – sa môžete pozrieť nižšie v jednoduchom videu.

Pred niekoľkými týždňami odhalil tím Windows Defender Advanced Threat Protection nové kybernetické útoky, ktoré boli namierené proti významným ázijským spoločnostiam v oblasti energetiky a potravín. Tieto útoky spustili mnoho výstrah a mechanizmov rátajúcich mieru ohrozenia jednotlivých zariadení. Na zariadeniach, ktoré boli vyhodnotené ako vysoko rizikové, sa vďaka funkcionalite podmieneného prístupu (conditional access) používatelia nemohli dostať k citlivým a dôverným dokumentom a dátam, až kým hrozba nebola odstránená. Toto je len jeden z nástrojov, prostredníctvom ktorých sú firemné dáta vo väčšom bezpečí. Viac si môžete pozrieť na tejto stránke spoločnosti Microsoft.


PÁČIL SA VÁM PRÍSPEVOK? CHCETE BYŤ O PODOBNÝCH BLOGOCH A MATERIÁLOCH PRAVIDELNE INFORMOVANÍ? REGISTRUJTE SA DO NAŠEJ WBI ACADEMY

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

Dynamics 365 Business Central functionsbookings rezervacny system office 365