Zmena názvu na Solitea WBI, s.r.o.

 v Slovenčina, Tlačová správa

Vážení klienti, dodávatelia, priatelia a spolupracovníci,

nedávno sme vás informovali, že naše spoločnosti WBI, s.r.o., a WBI Solutions s.r.o. sa stali súčasťou skupiny Solitea. Dnes vás chceme informovať, že k 1. 6. 2019 sa menia názvy oboch spoločností na Solitea WBI, s.r.o. V súlade so stratégiou skupiny Solitea tak ukončujeme prvú etapu organizačných úprav a posúvame sa ďalej v oblasti implementácie Microsoft produktov do portfólia softvérových riešení skupiny.

Zároveň vás chceme informovať, že zmena názvu so sebou prináša aj novú vizuálnu prezentáciu našej spoločnosti. Našu ďalšiu komunikáciu bude sprevádzať nové logo a spoznáte nás v nových farbách, ktoré výstižnejšie reprezentujú stabilitu a nadnárodný charakter našej identity.

Tešíme sa, že sa stávame korporátnou spoločnosťou a súčasne si zachovávame nielen lokálny manažment, ale aj náš osobný prístup k zákazníkom, na ktorý ste zvyknutí. Práve náš prístup k zákazníkom, spolupracovníkom a zamestnancom nás odlišuje od korporácií, ktorých dynamiku často brzdia príliš striktné a neosobné pravidlá. Pokračujeme tak v jednoduchej a pružnej komunikácii, máme však k dispozícii bohatšie medzinárodné zdroje odborníkov, z čoho plynie mnoho benefitov pre našich zákazníkov.

Je pre nás veľmi dôležité, aby sme našim klientom poskytovali to najlepšie, čo nám priniesla synergia vedomostí a skúseností skupiny Solitea, zároveň im chceme ešte komplexnejšie pomáhať v prípade implementácií celého portfólia produktov a služieb spoločnosti Microsoft. Práve tieto prínosy nás motivovali k vstupu do skupiny.

Na záver vás chceme ubezpečiť, že aj naďalej poskytujeme služby svojim zákazníkom na základe dohodnutých zmlúv a ich podmienok. Naďalej sme a budeme tu pre vás.

 

 

Dita Sirotová
CEO
Solitea WBI, s.r.o.

Odporúčané články

Napíšte hľadaný výraz a stlačte ENTER

screenshot 20190530 191326 chromelocked cloud